karrier - Sanimix - hidromasszázskabin, csaptelep, hidromasszázs, zuhanykabin, kád, gőzkabin karrier - Sanimix - hidromasszázskabin, csaptelep, hidromasszázs, zuhanykabin, kád, gőzkabin
karrier

Szaniter áruk forgalmazásával foglalkozó piacvezető kereskedelmi cég  motivált munkatársat keres

szerviz diszpécser

munkakörbe

Feladatok:

l  Ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon, e-mail-en,

l  Jegyzőkönyvek készítése,

l  Dokumentumok rendszerezése, lefűzése,

l  Postai ügyintézés,

l  Reklamációk, minőségi kifogások kezelése, összegzése a szerviz technikus támogatásával,

l  Adatrögzítés az ügyviteli rendszerben,

l    Alkatrész kiadás és visszavételezés,

l  Kapcsolattartás a kapcsolódó területekkel (beszerzés, értékesítés)

l  Szerviz technikus munkatársak  munkájának megszervezés, elszámoltatása

l  Visszáru ügyintézés

l  Alkatrész raktár készletének felügyelete

Elvárások:

l    Microsoft Office Word és Excel felhasználói szintű ismerete

l  Ügyviteli rendszer elsajátítása

l  Jó kommunikációs készség

l  jó stressz tűrőképesség

l  képes legyen csapatban és önállóan dolgozni,

l  munkáját önállóan szervezze

Előnyök:

l   „B” kategóriás gépjárműveztetői engedély

l  Épületgépészeti ismeret előny

l  szakképesítés: vízvezeték- és központi fűtés szerelői képesítés

Munkavégzés helye:  Budapest, XXII. kerület

Iskolai végzettség:  Középfokú

Munkakezdés: azonnal

Önéletrajzokat, jelentkezéseket kérjük: sanimix@sanimix.hu e-mail címre küldjék.