karrier - Sanimix - hidromasszázskabin, csaptelep, hidromasszázs, zuhanykabin, kád, gőzkabin karrier - Sanimix - hidromasszázskabin, csaptelep, hidromasszázs, zuhanykabin, kád, gőzkabin
karrier
Budapesti piacvezető kereskedelmi cég
keres munkatársat  Dél-budai  telephelyére
tehergépkocsi vezető
munkakörbe

Feladatok:
  • társaság gépjárműveinek (személy, teher) vezetése, gépkocsi vezetése során a jogszabályok megtartása,
  • logisztikai folyamatokban való aktív részvétel,
  • a cég termékeinek kiszállítása a cég telephelyéről a megrendelők részére,
  • termékek tételes átvétele, fel- illetve lepakolása a gépjárműről, sérülés mentes kiszállítása, tételes átadása a megrendelőnek. Áruátadásnál, átvételnél a szükséges dokumentáció meglétének ellenőrzése, az okiratok tartalmának, helyességének ellenőrzése,
  • kereskedelmi partnereknél a munkáltató érdekeinek képviselete,
  • gépjármű műszaki állapotának figyelemmel kísérése, tisztán tartása, ápolása,
  • visszáruval kapcsolatos ügyintézés (áruátvétel, kísérő dokumentumok átvétele, telephelyen való leadása)
  • alkalmanként raktári feladatok ellátása, komissiózás, bejövő áru pakolása, raktári rend fenntartása

Elvárások:
  • kiszállításban szerzett több éves tapasztalat (barkács és/vagy hipermarket irányban)
  • érvényes „B” és „C” kategóriás vezetői engedély,
  • GKI kártya,
  • PAV alkalmassági vizsga,
  • belföldi árufuvarozói engedély,
  • nagy munkabírás, határozottság, pontosság, megbízhatóság, rugalmasság
  • Előny: targonca vezetői engedély

Amit kínálunk:
  • bejelentett munkahely
  • sikeres csapatban történő munkavégzés
  • mobil telefon
  • azonnali munkakezdés
  • fiatalos munkacsapat
A felvételnél előnyt jelent a XXII., XI. kerületi valamint az érdi, diósdi, halásztelki lakhely.

Jelentkezés fizetési igény megjelölésével, fényképes önéletrajz megküldésével lehet a sanimix@sanimix.hu címre.